DirectLease Ons team

Ons team

Onze specialisten maken DirectLease!

Van customer service tot onderhoud en van developers tot marketing. Ons team bestaat uit verschillende expertises die ervoor zorgen dat je veilig de weg op kan met jouw leaseauto. Zij staan dagelijks voor je klaar.

"Bij ons weet je direct waar je aan toe bent"

 

Team Customer Service

Chantal

Chantal
Medewerker customer service
Chantal.Pierik@directlease.nl

Rosan

Rosan
Teamleider customer service
Rosan.Koekkoek@directlease.nl

Tijn

Tijn
Medewerker customer service
Tijn.Reef@directlease.nl

Team Private Lease

no pic team v5

Erwin
Medewerker sales private lease
Erwin.Sprokkereef@directlease.nl

Mark

Mark
Medewerker sales private lease
Mark.Laros@directlease.nl

no pic team

Niek
Teamleider sales private lease
Niek.Westerhof@directlease.nl

Rob

Rob
Medewerker sales private lease
Rob.Waalwijk@directlease.nl

Sander

Sander 
Medewerker sales private lease
Sander.Guichelaar@directlease.nl

Laurens

Laurens
Stagiair private lease
Laurens.vanderBent@directlease.nl

Team Sales Zakelijk

Arie
Bente

Bente
Account manager
Bente.Kroeze@directlease.nl

Gideon

Gideon 
Account manager
Gideon.Gabay@directlease.nl

Hans

Hans
Leaseadviseur
Hans.Kroon@directlease.nl

Jaap B

Jaap
Manager new concepts & coördinator cross border sales
Jaap.Bleij@directlease.nl

Justin

Justin
Leaseadviseur
Justin.Trojak@directlease.nl

no pic team v2

Martin
Account manager
Martin.Holl@directlease.nl

Nick D

Nick 
Teamleider sales zakelijk
Nick.vanDuiven@directlease.nl

Jim

Jim
Afstudeerder sales zakelijk
Jim.Benneker@directlease.nl

Team Operations

Arthur

Arthur
Schadebehandelaar
Arthur.Vaanholt@directlease.nl

Jan Jaap

Jan Jaap 
Autopoetser

no pic team v3

Jasper 
Technisch beheer ROB
Jasper.Willems@directlease.nl

Kerim

Kerim 
Inname leaseauto's
Kerim.Kok@directlease.nl

no pic team v4

Maikel
Inname leaseauto's
Maikel.Zondag@directlease.nl

Martijn G

Martijn
Technisch beheer ROB
Martijn.Grintjes@directlease.nl

Nick L

Nick 
Schadebehandelaar
Nick.Lehmann@directlease.nl

Team Finance

Eric

Eric
Medewerker administratie
Eric.vanEsdonk@directlease.nl

Joost v3

Joost
Financial controller
Joost.Holterman@directlease.nl

Wendy W

Melanie
Business controller
Melanie.Wender@directlease.nl

Monika

Monika
Medewerker administratie
Monika.Dore@directlease.nl

Tess

Tess
Medewerker administratie
Tess.Meenderink@directlease.nl

DirectLease7okt2021 BTR 4405BarbaraTrienen DirectLease 2021 1

Wendy
Medewerker administratie
Wendy.terGrote@directlease.nl

Team Verkoopadministratie

Ans

Ans
Medewerker verkoopadministratie
Ans.Giesselinkmebius@directlease.nl

Ellen S

Ellen
Medewerker verkoopadministratie
Ellen.Spekhorst@directlease.nl

Ellen

Ellen
Medewerker verkoopadministratie
Ellen.Franke@directlease.nl

Joy

Joy
Medewerker verkoopadministratie
Joy.Meckelenkamp@directlease.nl

Team Online

Joey

Joey
Content marketeer
Joey.Klaasen@directlease.nl

Lydia

Lydia
Proces specialist
Lydia.Buist@directlease.nl

Marc H

Marc
Manager application development
Marc.Haeck@directlease.nl

Peter

Peter
Applicatiebeheerder
Peter.Lammertink@directlease.nl

Lucas

Lucas
Afstudeerder marketing
Lucas.aandeStegge@directlease.nl

Directie

Aemil

Aemil
Commercieel directeur
Aemil.Schellens@directlease.nl

Marc R

Marc
Financieel directeur
Marc.Rekers@directlease.nl

Kom je ons team versterken?

Door onze groei in het binnen- en buitenland zijn we regelmatig op zoek naar nieuwe collega's. Ben jij die enthousiaste, energieke, nieuwe collega die we zoeken? 

Bekijk onze vacatures!

DirectLease Kom je ons team versterken?
Bel ons

We zijn bereikbaar op:
Ma t/m vrij: 8:00u tot 17:30u

0541 - 571 710

E-mail ons

Vragen? Mail onze sales afdeling.

Veelgestelde vragen

Zoek je snel een antwoord op jouw vraag?

Vind jouw antwoord tussen de 'Veelgestelde vragen'

Bezoek ons

Je bent van harte welkom!

Kom langs op:
Goudstraat 70
Hengelo
Routeplanner