DirectLease Ons team

Ons team

Onze specialisten maken DirectLease!

Van customer service tot onderhoud en van developers tot marketing. Ons team bestaat uit verschillende expertises die ervoor zorgen dat je veilig de weg op kan met jouw leaseauto. Zij staan dagelijks voor je klaar.

"Bij ons weet je direct waar je aan toe bent"

 

Team Customer Service

Chantal FillWzUxMCwzMjVd

Chantal
Medewerker customer service
Chantal.Pierik@directlease.nl

Cheyenne website FillWzUxMCwzMjVd

Cheyenne
Medewerker customer service
Cheyenne.Roering@directlease.nl

Website Stanley FillWzUxMCwzMjVd

Stanley
Medewerker customer service
Stanley.Cagri@directlease.nl

Team Private Lease

Laurens FillWzUxMCwzMjVd

Laurens
Medewerker sales private lease
Laurens.vanderBent@directlease.nl

Website Niek FillWzUxMCwzMjVd

Niek
Teamleider sales private lease
Niek.Westerhof@directlease.nl

Rob FillWzUxMCwzMjVd

Rob
Medewerker sales private lease
Rob.Waalwijk@directlease.nl

Sander FillWzUxMCwzMjVd

Sander 
Medewerker sales private lease
Sander.Guichelaar@directlease.nl

Website Sascha FillWzUxMCwzMjVd

Sascha
Medewerker sales private lease
Sascha.deKiewit@directlease.nl

Tijn FillWzUxMCwzMjVd

Tijn
Medewerker sales private lease
Tijn.Reef@directlease.nl

Team Sales Zakelijk

Arie FillWzUxMCwzMjVd
Bente FillWzUxMCwzMjVd

Bente
Account manager
Bente.Kroeze@directlease.nl

Erwin FillWzUxMCwzMjVd
Hans FillWzUxMCwzMjVd

Hans
Leaseadviseur
Hans.Kroon@directlease.nl

Jim FillWzUxMCwzMjVd
Martin Holl 1 FillWzUxMCwzMjVd

Martin
Account manager
Martin.Holl@directlease.nl

Nick D FillWzUxMCwzMjVd

Nick 
Teamleider sales zakelijk
Nick.vanDuiven@directlease.nl

Team Operations

Arthur FillWzUxMCwzMjVd

Arthur
Teamleider operations
Arthur.Vaanholt@directlease.nl

Jan Jaap FillWzUxMCwzMjVd

Jan Jaap 
Autopoetser

Website Jasper FillWzUxMCwzMjVd

Jasper 
Schade & Transport
Jasper.Willems@directlease.nl

Kerim FillWzUxMCwzMjVd

Kerim 
Inname leaseauto's
Kerim.Kok@directlease.nl

Website Maikel FillWzUxMCwzMjVd

Maikel
Inname leaseauto's
Maikel.Zondag@directlease.nl

Martijn G FillWzUxMCwzMjVd

Martijn
Technisch beheer ROB
Martijn.Grintjes@directlease.nl

Website Martijn Van Oosten FillWzUxMCwzMjVd

Martijn
Technisch beheer ROB
Martijn.vanOosten@directlease.nl

Nick L FillWzUxMCwzMjVd

Nick 
Schadebehandelaar
Nick.Lehmann@directlease.nl

Team Finance

Eric FillWzUxMCwzMjVd

Eric
Medewerker administratie
Eric.vanEsdonk@directlease.nl

Joost v3 FillWzUxMCwzMjVd

Joost
Financial controller
Joost.Holterman@directlease.nl

Wendy W FillWzUxMCwzMjVd

Melanie
Business controller
Melanie.Wender@directlease.nl

Monika FillWzUxMCwzMjVd

Monika
Medewerker administratie
Monika.Dore@directlease.nl

Tess FillWzUxMCwzMjVd

Tess
Medewerker administratie
Tess.Meenderink@directlease.nl

DirectLease7okt2021 BTR 4405BarbaraTrienen DirectLease 2021 1 FillWzUxMCwzMjVd

Wendy
Medewerker administratie
Wendy.terGrote@directlease.nl

Team Verkoopadministratie

Ans FillWzUxMCwzMjVd

Ans
Medewerker verkoopadministratie
Ans.Giesselinkmebius@directlease.nl

Website Ellen S FillWzUxMCwzMjVd

Ellen
Medewerker verkoopadministratie
Ellen.Spekhorst@directlease.nl

Ellen FillWzUxMCwzMjVd

Ellen
Medewerker verkoopadministratie
Ellen.Franke@directlease.nl

Joy FillWzUxMCwzMjVd

Joy
Medewerker verkoopadministratie
Joy.Meckelenkamp@directlease.nl

Team Online

Website FillWzUxMCwzMjVd

Dylan
Content marketeer
Dylan.Blankenvoort@directlease.nl

Lucas FillWzUxMCwzMjVd

Lucas
Content marketeer
Lucas.aandeStegge@directlease.nl

Lydia FillWzUxMCwzMjVd

Lydia
Proces specialist
Lydia.Buist@directlease.nl

Peter FillWzUxMCwzMjVd

Peter
Applicatiebeheerder
Peter.Lammertink@directlease.nl

Directie

Aemil FillWzUxMCwzMjVd

Aemil
Commercieel directeur
Aemil.Schellens@directlease.nl

Marc R FillWzUxMCwzMjVd

Marc
Financieel directeur
Marc.Rekers@directlease.nl

Kom je ons team versterken?

Door onze groei in het binnen- en buitenland zijn we regelmatig op zoek naar nieuwe collega's. Ben jij die enthousiaste, energieke, nieuwe collega die we zoeken? 

Bekijk onze vacatures!

DirectLease Kom je ons team versterken?
Bel ons

We zijn bereikbaar op:
Ma t/m vrij: 8:00u tot 17:30u

0541 571 710

E-mail ons

Vragen? Mail onze sales afdeling.

Veelgestelde vragen

Zoek je snel een antwoord op jouw vraag?

Vind jouw antwoord tussen de 'Veelgestelde vragen'

Bezoek ons

Je bent van harte welkom!

Kom langs op:
Goudstraat 70
Hengelo
Routeplanner