DirectLease Ons team

Ons team

Onze specialisten maken DirectLease!

Van customer service tot onderhoud en van developers tot marketing. Ons team bestaat uit verschillende expertises die ervoor zorgen dat je veilig de weg op kan met jouw leaseauto. Zij staan dagelijks voor je klaar.

"Bij ons weet je direct waar je aan toe bent"

 

Team Customer Service

Chantal

Chantal
Medewerker customer service
Chantal.Pierik@directlease.nl

Cheyenne website

Cheyenne
Medewerker customer service
Cheyenne.Krol@directlease.nl

Website Stanley

Stanley
Medewerker customer service
Stanley.Cagri@directlease.nl

Team Private Lease

Laurens

Laurens
Medewerker sales private lease
Laurens.vanderBent@directlease.nl

Mark

Mark
Medewerker sales private lease
Mark.Laros@directlease.nl

Website Niek

Niek
Teamleider sales private lease
Niek.Westerhof@directlease.nl

Rob

Rob
Medewerker sales private lease
Rob.Waalwijk@directlease.nl

Sander

Sander 
Medewerker sales private lease
Sander.Guichelaar@directlease.nl

Website Sascha

Sascha
Medewerker sales private lease
Sascha.deKiewit@directlease.nl

Tijn

Tijn
Medewerker sales private lease
Tijn.Reef@directlease.nl

Team Sales Zakelijk

Arie
Bente

Bente
Account manager
Bente.Kroeze@directlease.nl

Hans

Hans
Leaseadviseur
Hans.Kroon@directlease.nl

Jaap B

Jaap
Manager new concepts & coördinator cross border sales
Jaap.Bleij@directlease.nl

Jim

Jim
Afstudeerder sales zakelijk
Jim.Benneker@directlease.nl

Martin Holl 1

Martin
Account manager
Martin.Holl@directlease.nl

Nick D

Nick 
Teamleider sales zakelijk
Nick.vanDuiven@directlease.nl

Team Operations

Arthur

Arthur
Teamleider operations
Arthur.Vaanholt@directlease.nl

Jan Jaap

Jan Jaap 
Autopoetser

Website Jasper

Jasper 
Schade & Transport
Jasper.Willems@directlease.nl

Kerim

Kerim 
Inname leaseauto's
Kerim.Kok@directlease.nl

Website Maikel

Maikel
Inname leaseauto's
Maikel.Zondag@directlease.nl

Martijn G

Martijn
Technisch beheer ROB
Martijn.Grintjes@directlease.nl

Website Martijn Van Oosten

Martijn
Technisch beheer ROB
Martijn.vanOosten@directlease.nl

Nick L

Nick 
Schadebehandelaar
Nick.Lehmann@directlease.nl

Team Finance

Eric

Eric
Medewerker administratie
Eric.vanEsdonk@directlease.nl

Joost v3

Joost
Financial controller
Joost.Holterman@directlease.nl

Wendy W

Melanie
Business controller
Melanie.Wender@directlease.nl

Monika

Monika
Medewerker administratie
Monika.Dore@directlease.nl

Tess

Tess
Medewerker administratie
Tess.Meenderink@directlease.nl

DirectLease7okt2021 BTR 4405BarbaraTrienen DirectLease 2021 1

Wendy
Medewerker administratie
Wendy.terGrote@directlease.nl

Team Verkoopadministratie

Ans

Ans
Medewerker verkoopadministratie
Ans.Giesselinkmebius@directlease.nl

Website Ellen S

Ellen
Medewerker verkoopadministratie
Ellen.Spekhorst@directlease.nl

Ellen

Ellen
Medewerker verkoopadministratie
Ellen.Franke@directlease.nl

Joy

Joy
Medewerker verkoopadministratie
Joy.Meckelenkamp@directlease.nl

Team Online

pasfoto none

Celine
Content Marketeer
Celine.Uncu@directlease.nl

Website

Dylan
Content marketeer
Dylan.Blankenvoort@directlease.nl

Lucas

Lucas
Content marketeer
Lucas.aandeStegge@directlease.nl

Lydia

Lydia
Proces specialist
Lydia.Buist@directlease.nl

Peter

Peter
Applicatiebeheerder
Peter.Lammertink@directlease.nl

Directie

Aemil

Aemil
Commercieel directeur
Aemil.Schellens@directlease.nl

Marc R

Marc
Financieel directeur
Marc.Rekers@directlease.nl

Kom je ons team versterken?

Door onze groei in het binnen- en buitenland zijn we regelmatig op zoek naar nieuwe collega's. Ben jij die enthousiaste, energieke, nieuwe collega die we zoeken? 

Bekijk onze vacatures!

DirectLease Kom je ons team versterken?
Bel ons

We zijn bereikbaar op:
Ma t/m vrij: 8:00u tot 17:30u

0541 571 710

E-mail ons

Vragen? Mail onze sales afdeling.

Veelgestelde vragen

Zoek je snel een antwoord op jouw vraag?

Vind jouw antwoord tussen de 'Veelgestelde vragen'

Bezoek ons

Je bent van harte welkom!

Kom langs op:
Goudstraat 70
Hengelo
Routeplanner